Kasvattajat

Hyvä SDY:n jäsenkasvattaja. Jos haluat yhteystietosi kasvattajalistalle laita viestiä jalostus@sdy.fi!



Kasvattajat

SDY.n jäsenkasvattajalista.

Aito's
Heidi Suominen, heidi.suomine@gmail.com
Brückendorfer
Hanna Helynen, hanna.helynen@pp.inet.fi
SDY:n Vuoden Kasvattaja 2010 SDY:n Vuoden Kasvattaja 2016
Denwest
Mirkka Tuorila, mirkka.tuorila@pp.inet.fi Myrkky puh. 050-544 0319 SDY:n Vuoden Kasvattaja 2014 ja 2017
Nereidin
Eini Meri, eini.meri@lieto.fi
Nuenda's
Tarja Raiskio, nuendas@gmail.com
Walldobes
Tuula Wallenius-Väre tuulawv@gmail.com
Dargaard
Mia Leskinen, mia_leskinen@msn.com Turku puh. 041 507 6688
Diamandin
Johanna Rantanen, johanna.rantanen75@gmail.com Kaarina puh. 0400-926 004
Efkeria's
Riitta Turkkila, efkerias@hotmail.com Helsinki 040 700 4220
Termagant's
Heidi Liimatainen, termagant99@gmail.com Perttula puh. 0443092003
Meillon
Marinka Lintulaakso, kennelmeillon@gmail.com
O'zone
Outi Vilkuna, outi@ozone-dogs.net
SDY:n Vuoden Kasvattaja 2013
Petremma's
Petra Parviainen-Tohmo, petremmas@gmail.com Hamina puh. 040 141 1380
Power Dee's
Mari Alho, alhomari@hotmail.com
Red Label's
Mervi Laakso, mervi.laakso@kolumbus.fi
Rockslope's
Taina Mauno, tainamauno@rockslopes.fi puh. 044 243 2720
Southern Hooligans
Marika Koskinen, marikajachevy@gmail.com
Spooky Woods
Saija Tuomainen, saijatuomainen@hotmail.com Lievestuore
Way Out West
Vilma Suit ja Petra Nieminen info@wowdobermanns.com 0400910101/Vilma Suit SDY Vuoden kasvattaja 2018
Yenicerin
Sari Niiranen, yenicerin@gmail.com


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.