skip to Main Content

Suomen Dobermannyhdistys on vuonna 1950 perustettu valtakunnallinen rotujärjestö. Sääntöjen mukaan yhdistyksen tarkoituksena on herättää harrastusta kenneltyöhön ja varsinkin dobermannrotuun, sekä edistää rodun jalostusta ja ohjata jäseniään oikein hoitamaan, kasvattamaan ja kouluttamaan koiriaan.

Oulunkylän maja - ja kenttä

Katuosoite: Jokiniementie 1, Helsinki
testilogo_volx

Suomen Dobermannyhdistys ry - vuodesta 1950

© Susanna Eksymä
Suomen Dobermannyhdistys ry | Finlands Dobermannförening rf
Uusilogo Copy

Kysely yhdistyksen toiminnasta – ei-jäsenien mielipiteitä kaivataan!

🐾 Kysely yhdistyksen toiminnasta 🐾

Tämä kysely on tarkoitettu niille, jotka eivät ole yhdistyksen jäseniä tällä hetkellä. Jäsenpalaute kerätään taas loppuvuodesta.

Kysely on avoinna 28.2.2022 asti ja siihen pääsee vastaamaan nimettömänä. Toivottavasti ehtisit käydä vastaamassa ja antamassa arvokasta tietoa yhdistyksen toiminnan kehittämiselle. Kiitos jo etukäteen vastaajille 🤩

Linkki kyselyyn: https://forms.gle/jTwgbYYpH1ZbRQ7B7

Back To Top
Search